Przedstawiamy nowy LUMIX G80

Nowy Lumix G80 marki Panasonic z łatwością uchwyci twoje przygody na świeżym powietrzu
w wyjątkowej rozdzielczości 4K, nawet w dynamicznym otoczeniu

Panasonic prezentuje nowy model aparatu LUMIX G80 o znakomitych parametrach wymiennych obiektywów. Wyposażony w szereg zaawansowanych technologii i praktycznych funkcji wewnętrznych, a także w solidny i kompaktowy korpus, aparat LUMIX G80 zaprojektowano tak, aby pomóc aktywnym fotografom i kamerzystom w łatwym uchwyceniu przygód życia, bez względu na warunki atmosferyczne. Aparat może poszczycić się matrycą Digital Live MOS o rozdzielczości 16 megapikseli bez filtra dolnoprzepustowego, pozwalającą na wykonywanie realistycznych zdjęć o wysokiej jakości i doskonałej rozdzielczości.

Idealny do fotografowania w naturze aparat wyposażony jest w nowo zaprojektowany, wysokiej klasy podwójny układ stabilizacji obrazu (Dual I.S. 2), łączący stabilizację obrazu w matrycy i w obiektywie. Zaawansowana stabilizacja pomaga użytkownikowi uzyskać ostrzejszy, wyraźniejszy obraz w trudnych lub dynamicznych warunkach otoczenia, minimalizując skutki drżenia rąk czy poruszania się po odkrytym terenie. W końcu przecież życie nie stoi w miejscu, co powinno dotyczyć również ciebie.

 

Uchwyć idealny obraz dzięki 4K PHOTO

Funkcja 4K PHOTO aparatu LUMIX G80 umożliwia nagranie idealnego momentu i wygenerowanie zdjęć  o rozdzielczości 8 megapikseli z zachowaniem doskonałej  precyzji. Po prostu uruchom aparat, wybierz kadr z sekwencji  wideo i zapisz te ulotne chwile, których po prostu nie można pominąć.

Aparat LUMIX G80 dysponuje trzema wyjątkowymi funkcjami 4K PHOTO: 4K Burst Shooting, 4K Burst (Start/Stop) i 4K Pre-burst. Wszystkie te funkcje pomagają uchwycić i nagrać wyjątkowy moment poprzez wyodrębnienie konkretnego kadru z nagrania wideo 4K.

 

Ustaw ostrość obrazu po zrobieniu zdjęcia

Po zrobieniu zdjęcia LUMIX G80 daje swobodę  twórczą — „zdjęcie teraz, ostrość później”. Funkcja Post Focus pozwala na zmianę punktu ostrości zdjęcia jednym dotknięciem, już po wykonaniu zdjęcia.

Ponadto dzięki aparatowi marki Panasonic z nową funkcją Focus Stacking można łatwo wybierać
i łączyć szereg punktów na tym samym obrazie.

 

 

 

 

Dodatkowo funkcja autofokusu przy słabym oświetleniu umożliwia bardziej precyzyjne ustawienie ostrości, nawet przy fotografowaniu zwierząt o świcie lub zmierzchu; funkcja Starlight AF pozwala początkującym astronomom fotografowanie pojedynczych gwiazd i konstelacji na nocnym niebie.

 

Nie daj się naturze, a przygoda Cię nie ominie

Sprostanie wymaganiom intensywnego użytkowania w terenie aparatowi LUMIX G80 gwarantuje wytrzymała konstrukcja przedniej ramy z pełnego odlewu stopu magnezowego. Jest ona odporna na zachlapania i kurz dzięki dokładnemu uszczelnieniu każdego złącza,  tarczy i przycisku. W połączeniu z obiektywem LUMIX G, również odpornym na zachlapania i kurz, aparat ten umożliwia fotografowanie nawet w ekstremalnych warunkach.

Aby zapewnić jeszcze większą kontrolę użytkownika, LUMIX G80 opcjonalnie wyposażony jest w uchwyt zawierający drugi akumulator, co oznacza,
że możesz wykonać więcej zdjęć za jednym razem, a obsługa takiego aparatu jest łatwiejsza i bardziej komfortowa — wystarczy do tego tylko jedna ręka.

Ponadto wysokiej rozdzielczości wizjer Live View Finder zapewnia stabilne kadrowanie i doskonałą widoczność w każdych warunkach oświetlenia, a LUMIX G80 daje ci swobodę nieprzerwanego podziwiania świata.

 

Przykładowa galeria obrazów LUMIX G80

LUMIX DMC-G80 będzie dostępny w sprzedaży od października 2016 r. Więcej informacji: wstawić adres URL lokalnej strony produktu G80